• وبلاگ : آموزشي
 • يادداشت : فــيــــوز Fuse
 • نظرات : 2 خصوصي ، 7 عمومي
 • ساعت ویکتوریا

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  سلام خوبيد خسته نباشيد ممنون وبلاگ خوبيداريد مطالب وموضوعات را هم بطور کامل توضيح داده ايد اين کار باعث ميشه که درخواننده هيچ شک وترديد وسوالات وابهامي درموضوع باقي بماند

  معلومه خيلي رووبت زحمت ميکشي

  پاسخ

  سلام. متشکرم از حضور و حسن ظنّتان. موفق باشيد.
  + ماه برگ 
  سلام و خسته نباشي مطلب مختصر و مفيدي بود .
  پاسخ

  سلام. شما هم خسته نباشي، خداقوت. متشکرم از حضورت.
  سلام
  مطلب مفيدي بود.
  بيشتر بدانيد همکاران در تدريس واحد کار بابرق.
  ممنون از سليقه تان.
  سالم باشيد.

  پاسخ

  سلام. ممنونم از عنايتتان. موفق باشيد.
  + عباسعلي رمضاني 

  سلام همكار خوبم.

  مطلب مفيدي بود. استفاده كردم.

  من چند سالي است كه حرفه و فن تدريس نمي كنم ولي همچنان از خواندن مطالب مفيد و ارزشمند در خصوص حرفه و فن و صنعت و تكنولوژي لذت مي برم.

  پاينده باشيد دوست خوبم.

  پاسخ

  سلام. مطالب مفيد جنابعالي در وبلاگ ارزشمندتان نشانگر علاقمندي تان به مباحث جديد در زمينه تکنولوژي مي باشد. هميشه از مطالب خوب شما بهرمند مي شوم.

  سلام

  با تشکر از مطلب خوبتون . دانش آموزان بعضي وقتا سوالاتي ميپسند که حتي خود ما دبيران ممکنه اطلاعات کافي را نداشته باشيم منم در چنين مواقعي دو کار انجام ميدم يکي دادن تحقيق در همان مورد به دانش آموزان است و همزمان همان تحقيق را خودم انجام ميدم و در صورت لزوم همان مطلب را در وبلاگ ميگذارم . از اين مطلب خوب شما استفاده کردم با تشکر از زحمات شما همکار گرامي و با آرزوي سلامتي و موفقيت بيشتر شما.

  پاسخ

  سلام. متشکرم از توجه تان. دقيقا درست حدس زديد. همين حالتي که فرموديد برايم پيش آمد. ولي من با جسارت تمام به دانش آموزان گفتم ، نمي دانم و بعدا جواب شما را خواهم گفت. دانش آموزان هم خيلي راحت با اين موضوع کنار مي آيند. فکر مي کنم ايده ي دادن تحقيق به دانش آموزان از سئوالي که خودشان پرسيده اند نخ نما شده است و دانش آموزان به خوبي متوجه اين نکته مي شوند. پس بهتر است با اعتراف به ندانستن زمينه ي جلب اعتماد دانش آموزان را فراهم کنيم. البته اين نظر شخصي بنده است. شاد و پيروز و موفق باشيد.

  سلام

  سايت مفيدي داريد

  متشكرم

  پاسخ

  سلام. متشکرم از عنايتتان. موفق باشيد.

  سلام ممنون از لطف شما وباتشكر از تذكر جنابعالي ايراد برطرف گرديد ان شالله كه پير شي تا بداني فراموشكاري چه بد دردي است.

  پاسخ

  سلام. ميگن پدر پيري به پسرش مي گفت: پسرم، پيري دو نشانه داره؛ يکيش فراموشي و دوميش .. دوميش..، دوميش رو فراموش کردم !!! . البته شما که هنوز بسيار جوانيد. موفق باشيد D: